Початок співпраці

Кожен Клієнт має право в будь-який момент часу змінити постачальника шляхом укладення нового Договору про постачання електричної енергії з іншою енергопостачальною компанією. Докладніше про зміну постачальника ->

Крок 1: Вибір комерційної пропозиції та оформлення договірних відносин

ДОГОВІР ПРО ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧУ

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ №1 (ціни за встановленим тарифом (універсальна послуга) побутові, малі непобутові та інші споживачі, з договірною потужністю підключення до 50 кВт.)

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ №2 (для споживачів з обсягом споживання менше 100 МВт*год).

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ №3 (для споживачів з обсягом споживання більше 100 МВт*год).

ТОВ “Електрика України” не обмежується комерційними пропозиціями та пропонує Вам індивідуальні умови постачання – співпрацю за гнучким індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію з укладенням індивідуального Договору.

Для оцінки привабливості співпраці з нами та підготовки Вашої індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам заповнити опитувальний лист або зателефонувати за одним з номерів +38(067)6729854, +38(098)6918275

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника електроенергії

Якщо умови вибраної пропозиції Вас задовольняють, можемо починати співпрацю. Для цього потрібно ознайомитися з публічним договором  та заповнити і підписати Публічної заяви приєднання (Акцепту). Скан-копію Акцепту необхідно надіслати на адресу mail@ukrelectric.com.

Перед початком постачання електроенергії наші фахівці підготують всі необхідні документи для переведення від попереднього постачальника та здійснять операційно-технічний супровід даної процедури. Всі дії виконуються нашими фахівцями, Вам немає про що турбуватись.

Крок 3: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

Наші фахівці докладуть максимум зусиль для ефективної співпраці. У разі виникнення питань чи непорозумінь прохання звертатися за телефоном +38(067)6729854, +38(098)6918275 і ми оперативно допоможемо у їх вирішенні.