Укласти договір

Укласти договір

Усі споживачі електроенергії, крім побутових і малих непобутових*, повинні обрати електропостачальника. Такі правила передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії». Щоб постачання електроенергії для вашого підприємства було безперервним, вам потрібно укласти договір з новим постачальником у грудні 2018 року.

Щоб приєднатися до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Електрика України», ви можете обрати один із наступних способів:

  • подати відповідну заяву-приєднання до Договору постачання електроенергії з ТОВ «Електрика України» з обранням комерційної пропозиції для вашого підприємства
  • укласти з ним договір у письмовій формі

 

Звертаємо увагу, що, згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії, діє спрощена процедура приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії. Ви можете приєднатися до договору одним із таких способів:

  • продовжувати споживати електроенергію в звичайному режимі
  • оплатити рахунок за послуги з розподілу
  • підписати і направити заяву-приєднання до Договору про надання послуг з розподілу електричної енергії

*Малі непобутові споживачі — це споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт (але до 31 грудня 2020 року— 150 кВт).

Компаніям (юридичним особам) – комерційна пропозиція

ДОДАТОК №2 – Комерційна пропозиція №1 (завантажити)

ДОДАТОК №2 – Комерційна пропозиція №2 (завантажити)

Малі непобутові споживачі

Малі непобутові споживачі мають право обрати електропостачальника чи просто приєднатися до договору постачальника універсальної послуги. Тарифи постачальника універсальної послуги затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Документи, в яких описані умови постачання електроенергії для малих непобутових клієнтів:

ДОДАТОК №2 – Комерційна пропозиція №3 (завантажити)

Бюджетним організаціям

Щоб приєднатись до договору постачання електроенергії постачальником універсальних послуг достатньо надати підписану заяву-приєднання та/або продовжувати споживати електроенергію та/або сплатити рахунок від ТОВ «Електрика України».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”, розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших товарів вартістю не більш як 100 тис. гривень.

  • Бюджетним організаціям з річним споживанням понад 100 тис. грн.

Порядок проведення коригування прогнозних обсягів споживання електричної енергії

Умовами договору на постачання електроенергії передбачено надання споживачами прогнозних обсягів постачання електроенергії на відповідний рік (період) помісячно.

Прогнозні обсяги споживання можуть бути скориговані шляхом звернення клієнта до постачальника з заявою про коригування обсягів постачання електроенергії:

  • для клієнтів за вільними цінами – у термін не пізніше 13-го числа (включно) календарного місяця в поточному розрахунковому періоді;
  • для клієнтів універсальної послуги – в термін не пізніше 23-го числа (включно) календарного місяця в поточному розрахунковому періоді.

Умовами для коригування у бік збільшення прогнозних величин споживання є оплата додатково необхідного клієнтові обсягу електроенергії.

Умовами для коригування у бік зменшення прогнозних величин споживання є виконання клієнтом зобов’язань за договором на дату звернення за коригуванням.

Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду:

Письмове звернення, скаргу, претензію можна подати наступним чином:

  • ∙ Надіслати поштою на адресу: 79000 Україна, Львів, Володимера Великого 4
  • ∙ Особисто передати до Товариства, за зазначеною вище адресою.
  • ∙ Надіслати електронний лист на адресу: mail@ukrelectric.com
  • ∙ Зателефонувати за номером +38 (067) 67 29 854

Надання повідомлень про загрозу електробезпеки

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номерами телефону +38 (067) 67 29 854 або надіслати листа електронною поштою на адресу mail@ukrelectric.com

При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».

Розгляд звернення, скарги, претензії, повідомлення про загрозу електробезпеки.

Якщо в зверненні, скарзі, претензії, повідомленні вказана адреса електронної пошти, номер телефону або така інформація відома Товариству здійснюється надання попередньої відповіді щодо можливості вирішення питання або повідомлення про початок розгляду та строки його розгляду. Попередня відповідь надається протягом 1 робочого дня від дня отримання звернення, скарги, претензії, повідомлення. Звернення, скарги, претензії, повідомлення розглядається в термін, визначений чинним законодавством України.

Врегулювання спорів

Всі спори та суперечки, що виникають між постачальником та споживачем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Регулятора ринку та/або до суду чи іншого органу, компетентного вирішити зазначений спір.