Початок співпраці

Крок 1: Оформлення договірних відносин

Якщо умови пропозиції Вас задовольняють, можемо починати оформлення договірних відносин. Для цього потрібно ознайомитися з умовами Публічного договору на постачання природного газу та приєднатися до нього шляхом заповнення та підписання Публічної заяви приєднання. Скан-копію Акцепту разом з пакетом документів необхідно надіслати за адресою mail@ukrelectric.com. Договір набуває чинності з дати підписання Акцепту (Заяви-приєднання), якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям пропозиції.

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника електроенергії

Перед початком постачання природного газу наші фахівці підготують всі необхідні документи для переведення від попереднього постачальника та здійснять операційно-технічний супровід даної процедури. Всі дії виконуються нашими фахівцями, Вам немає про що турбуватись.

Перед переходом від іншого енергопостачальника наші фахівці, у разі необхідності, допоможуть Вам зробити три прості кроки, а саме:

  1. повідомити оператора системи розподілу про перехід до іншого енергопостачальника;
  2. здійснити остаточний розрахунок з попереднім енергопостачальником (обленерго чи інший постачальник);
  3. призупинити діючий Договір з попереднім енергопостачальником.

Крок 3: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.